کار گروهی و دردسرهای هماهنگ و همگام شدن افراد، برای ماهایی که نه آموزشی در این زمینه دیدیم و نه الگوی موفقی برامون تعریف شده یکی از اولیه‌ترین نیازهاست که از نظر من محجور مونده و باید بهش پرداخت. باید یاد بگیریم که چطور با تیم هماهنگ بشیم، چطور همگام رهبر تیم بشیم و چطور کارهامون رو ارائه بدیم و چطور از حق و حقوقمون دفاع کنیم! در جریان باشید که وبینار تیم تراپی با این دیدگاه تدوین و برنامه ریزی شد!

تیم تراپی

وبینار تیم تراپی ارتباط کمی با محتوا و بازاریابی محتوا داره و تنها مناسب افرادی هست که تازه میخوان وارد حوزه کاری مربوط به محتوا یا دیجیتال ماکتینگ بشن.

اگر بخوام صادقانه بگم، وبینار تیم تراپی هیچ منبعی جز تجربیات ۷ ۸ ساله من در حوزه کاریم نداره و اغلب مواردی که در این ۱.۵ ساعت عنوان میشه همگی از بدیهیاتی هست که هر فردی که ۴ ۵ سال سابقه کاری در ساختار تیم رو داشته باشه حتما میدونه…

من علی پوربافرانی هستم و با حمایت آکادمی باشگاه محتوا و آیدین داریان عزیز در تاریخ شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ نزدیکای ساعت ۵.۵ عصر همراه شدم با نزدیک به ۱۵۰ نفر از عزیزانی که وقتشون رو در اختیار من قرار دادند.

امیدوارم صدای گوش خراشم شما رو اذیت نکرده باشه… مشتاقانه منتظرم نطرات منفی و مثبت شما رو راجع به این وبینار بدونم.

ویدیوی این وبینار رو در کانال تلگرام محتواتراپی میتونید دانلود کنید و در کانال یوتیوب محتواتراپی هم میتونید انلاین ببینید.